Nederland
Postat acum 2 ani

Operator pe stivuitor in depozit.

Descrierea postului:

Căutăm operatori in depozit cu licență de stivuitor și experiență pentru a se alătura echipei noastre FlexOnYou . Candidatul ideal va fi responsabil de gestionarea stocului de intrare și de ieșire, de asigurarea manipulării în siguranță a materialelor și produselor și de menținerea unui depozit curat și organizat.

Responsabilitati cheie:

Operați stivuitorul pentru a muta produse în depozit

Preluați și ambalați comenzile pentru expediere, asigurând acuratețea și livrarea la timp

Asigurați-vă că toate materialele și produsele sunt depozitate într-un mod sigur și organizat

Efectuați verificări regulate ale stocurilor și mențineți înregistrări precise ale nivelurilor stocurilor

Efectuați întreținerea de rutină a stivuitorului și raportați supervizorului orice problemă de întreținere

Păstrați depozitul curat și organizat, asigurând un mediu de lucru sigur

Cerințe:

Licență valabilă pentru stivuitor și experiență în operarea unui stivuitor într-un mediu de depozit

Cunoaștere bună a limbii engleze la nivel mediu, atât scris cât și verbal

Permis de conducere valabil (nu este obligatoriu)

Atenție puternică la detalii și capacitatea de a urma instrucțiunile cu acuratețe

Bune abilități de comunicare și interpersonale

Abilitatea de a lucra într-un mediu cu ritm rapid și de a se adapta la prioritățile în schimbare

Disponibilitate de a lucra cu program flexibil, inclusiv în weekend și seara, dacă este necesar

Beneficii:

Contract olandez.

Cazare (camera proprie).

Salariu saptamanal.

Indemnizatie de deplasare cu masina de 6,58 euro pe zi lucrata.

Disponibilitate de a inchiria masina de serviciu.

Ajutor cu documentele necesare pentru a lucra în Olanda.

La FlexOnYou, apreciem angajații noștri și ne străduim să creăm un mediu de lucru pozitiv și de susținere. Dacă sunteți interesat să vă alăturați echipei noastre ca Operator Masini in fabrica, vă rugăm să trimiteți astăzi cererea dumneavoastră prin completarea formularului de mai jos si atasarea cv-ului.

Aplica online

Este necesar un număr de telefon valid.
Este necesara o adresa de email valida.