Postat acum 1 an

Titlul postului:  Operator Masini 5 shift-uri in fabrica de plastic

Compania: Flexonyou

FlexOnYou este in cautare de operatori mașini pentru unul din clienții noștri din zona Gelderland specializat in productie sticle/cutii plastic.

 Responsabilitati:

  • Raportezi șefului de tură
  • Lucrezi într-o echipă de producție de 9 persoane în total.
  • Analizezi si raportezi opririle/erorile utilajului constatate de echipamentele de control.
  • Lucrezi pe diferite aspecte ale ambelor procese de productie (Injectie si Suflare) precum raportarea productiei, minimizarea pierderilor, intretinerea utilajelor astfel incat obiectivele sa fie atinse.
  • Efectuarea modificarilor de produs (conversie matrita).
  • Testarea zilnică a producției conform reglementărilor.
  • Lucrul conform sistemelor de calitate stabilite.
  • Respectarea strictă a regulilor privind sănătatea și siguranța, siguranța alimentară și menaj.
  • Toate celelalte lucrări să fie atribuite în mod rezonabil.

Cerinte:

  • Experiență de lucru într-un mediu de producție.
  • Abilitati tehnice.
  • Experiență pe mașini (injecție și/sau suflare)
  • Experiență de lucru în conformitate cu recomandările privind sănătatea și siguranța alimentelor și întreținerea menajului.
  • Bune abilități de comunicare în limba engleză.
  • Dorinta de invatare
  • Rezistenta la stres
  • Flexibilitatea și fiabilitatea sunt esențiale pentru această poziție

Beneficii:

  • Contract olandez.
  • Cazare (camera proprie).
  • Salariu saptamanal.
  • Salariu cu cota de 15,34 brutto/ora.
  • Indemnizatie de deplasare de 6,58 euro pe zi lucrata.
  • Disponibilitate de a inchiria masina de serviciu.
  • Ajutor cu documentele necesare pentru a lucra în Olanda.

La FlexOnYou, apreciem angajații noștri și ne străduim să creăm un mediu de lucru pozitiv și de susținere. Dacă sunteți interesat să vă alăturați echipei noastre ca Operator Masini in fabrica, vă rugăm să trimiteți astăzi cererea dumneavoastră prin completarea formularului de mai jos si atasarea cv-ului.

Aplica online

Este necesar un număr de telefon valid.
Este necesara o adresa de email valida.