Postat acum 12 luni

FlexOnYou este in cautare de operatori pe excavator:

Printre principalele responsabilități ale acestui post se numără:

Conducerea excavatorului în mod eficient și sigur, respectând regulile de siguranță pe șantier.

Identificarea locurilor de săpat și utilizarea excavatorului pentru a săpa șanțuri și gropi, pentru a nivelarea terenului sau pentru alte lucrări de construcții.

Încărcarea și mutarea materialelor precum solul, piatra, nisipul sau alte materiale necesare pe șantier.

Munca fizică, care poate include săparea manuală, încărcarea și descărcarea de materiale sau echipamente, ajutarea altor lucrători cu sarcini de construcție și efectuarea altor sarcini de construcție care nu pot fi realizate cu excavatorul.

Menținerea și efectuarea lucrărilor de întreținere a excavatorului, cum ar fi curățarea și ajustarea mașinii, pentru a se asigura că aceasta funcționează în mod corespunzător și în condiții de siguranță.

Colaborarea cu echipa de construcții și comunicarea cu supervisorul pentru a se asigura că munca este efectuată în mod corespunzător și în timp util.

Cerinte:

Experienta in domeniu

Cunoaștere bună a limbii engleze la nivel mediu

Permis de conducere valabil

Atenție puternică la detalii și capacitatea de a urma instrucțiunile cu acuratețe

Bune abilități de comunicare și interpersonal

Abilitatea de a lucra într-un mediu cu ritm rapid și de a se adapta la prioritățile în schimbare

Beneficii:

Contract olandez.

Cazare (camera proprie).

Salariu saptamanal.

Disponibilitate de a inchiria masina de serviciu.

Ajutor cu documentele necesare pentru a lucra în Olanda.

La FlexOnYou, apreciem angajații noștri și ne străduim să creăm un mediu de lucru pozitiv și de susținere. Dacă sunteți interesat să vă alăturați echipei noastre ca Operator Masini in fabrica, vă rugăm să trimiteți astăzi cererea dumneavoastră prin completarea formularului de mai jos si atasarea cv-ului.

Aplica online

Este necesar un număr de telefon valid.
Este necesara o adresa de email valida.