Postat acum 2 ani

Titlul postului: Muncitor necalificat in fundație pe santier

Compania: Flexonyou

Descriere: Flexonyou, caută muncitori necalificati pentru fundație pe santiere. Candidatii de succes vor asista la construirea de fundații pentru clădiri noi. Rolurile necesită un permis de conducere valabil și cunoașterea limbii engleze.

Responsabilitati:

  • Asistență la construcția de fundații pentru clădiri noi.
  • Transport de echipamente și materiale la și de la șantier.
  • Urmați instrucțiunile de la muncitori cu experiență în construcții.
  • Asigurați respectarea reglementărilor de siguranță.
  • Mențineți o zonă de lucru curată și sigură.

Cerințe:

  • Permis de conducere valabil.
  • Cunoașterea limbii engleze.
  • Certificatul VCA constituie un avantaj dar se poate face si cu compania.
  • Abilitatea de a urma instrucțiunile și de a lucra într-un mediu de echipă.
  • Apt fizic și capabil să ridice materiale grele.
  • Experienta anterioara in constructii reprezinta un plus.

Beneficii:

  • Cazare in camera privata.
  • Contract olandez.
  • Salariu saptamanal.
  • Sprijin în dezvoltarea profesională.

La FlexOnYou, apreciem angajații noștri și ne străduim să creăm un mediu de lucru pozitiv și de susținere. Dacă sunteți interesat să vă alăturați echipei noastre ca muncitor necalificat in fundații, vă rugăm să trimiteți astăzi cererea dumneavoastră prin completarea formularului de mai jos si atasarea cv-ului.

Aplica online

Este necesar un număr de telefon valid.
Este necesara o adresa de email valida.