constructii
Nederland
Postat acum 2 ani

Tip job: cu normă întreagă

Locație: Flexonyou (locația depinde de cmpanie si proiect)

Responsabilitati:

Instaleaza, repara si intretine acoperisuri pentru constructii noi si renovari

Lucrați cu o varietate de materiale, inclusiv șindrilă de asfalt, acoperișuri metalice și acoperișuri plate depinde de companie si proiect

Măsurați și tăiați materialele pentru a se potrivi cu dimensiuni și unghiuri specifice

Operați și întrețineți în siguranță uneltele și echipamentele utilizate pentru acoperișuri, cum ar fi pistoale de cuie, burghie și ferăstraie, scule electrice etc

Urmați procedurile de siguranță pentru a preveni accidentele și vătămările la locul de muncă

Colaborați cu alți membri ai echipei de construcție pentru a asigura finalizarea în timp util și corectă a proiectelor

Comunicați eficient cu clienții, membrii echipei și supervizorii

Cerințe:

Experienta anterioara ca muncitor pe acoperis in constructii noi si renovari

fluent in engleza

Permis de conducere valabil

Certificatul VCA este de preferat, dar nu obligatoriu se poate face cu noi

Ajutor cu programarea întâlnirilor BSN și VCA

Cazare asigurata (camera proprie)

Asigurare medicala

Contract olandez

Salariu saptamanal

Dorința de a învăța și de a îmbunătăți continuu abilitățile profesionale

Dacă îndepliniți cerințele de mai sus și sunteți interesat de această poziție va rugam sa completati formularul de mai jos impreuna ca atasarea cv-ului iar unul din colegii nostri va vor contacta in cel mai scurt timp!

Aplica online

Este necesar un număr de telefon valid.
Este necesara o adresa de email valida.